Müşterilerimizin Sorduğu Bazı Sorular

Bu Soru- Cevaplar size yardımcı olabilir.

.

Afyon Sipariş hangi ürünleri satıyor?

Afyon Sipariş online satış sitesinde yalnızca; Afyonkarahisara üretilen, gıda ürünleri ve yöresel diğer ürünler satılmaktadır. Lokum, Kaymak, Sucuk, Süt, Peynir, Patates,Kiraz, Vişne, Ekmek, Bal gibi birçok ürünü Afyondan Sipariş verebilirsiniz

Satın Aldığım ürün kaç günde gelir?

Afyon Sipariş online satış sitesi ağırlıklı olarak gıda ürünleri satmaktadır. Kategorilerdeki tüm ürünler tamamen üreticisinden tedarik edilerek kargolanmaktadır. Kargolama süreci 24 saatir. Kargonun müşteri adresine ulaşma süresi ise: ortalama 3 gündür

Siparişlerimi takip edebilir miyim?

Afyon Sipariş üzerinden satın aldığınız ürününüzü dilediğiniz an Sipariş Takip sisteminden onlien takip edebilirsiniz. Ürününüzün tedarik durumunu, kargolama durumunu, kargo seyrini ve teslimat bilgileri gibi tüm bilgileri takip edebilirsiniz.

Nasıl Ödeme Yapabilirim?

Afyon Sipariş online satış sitesinden kredi kartınız veya banka kartınızla güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Kartınız ile yaptığınız tüm alıverişler İyzico güvencesindedir. Tüm alışveriş detaylarınızı: Bankanızdan, Afyon Sipariş üye panelinizden veya İyzico web sitesinden inceleyebilirsiniz.

.

Ürünüm Hangi Kargo Şirketiyle Gelecek?

Afyon Sipariş ürünün gönderildiği lokasyona göre:
Yurt İçi Kargo, Aras Kargo, Ptt Kargo şirketlerinden o bölgeye en uygun olan kargo şirketiyle gönderilmektedir.

Kargo Paket Güvenliği Nasıl?

Afyon Sipariş online alışverişleriniz: 3 ayrı biçimde kargo paketi yapılmaktadır.
Koku, darbe, dökülme gibi bir çok etkenden korumak için kargo paketleri özenle paketlenip: kargo şirketi kapalı kutu olarak görevlisine teslim edilmektedir.

Üründen Memnun Kalmazsam Ne Yapmalıyım?

Afyon Sipariş web sitesinden aldığınız her hangi bir üründen memnun kalmaz iseniz: Lütfen bize ulaşın. Ürününüzü koşulsuz iade edebilir ve Ödediğiniz ücreti eksiksiz 3 gün içinde geri alabilirsiniz.

Özel Sipariş Verebilir miyim?

Afyon Sipariş kategorilerde bulamadığınız ve Afyonkarahisar’a özgü olan herhangi bir ürünü satıl almak istiyorsanız. Lütfen bizimle iletişime geçin.
Tedarik için size yardımcı olacağız

Yurtdışı Satışınız Var Mı?

Afyon Sipariş online satışını yaptığı ürünler ağırlıklı olarak gıda ürünleridir. Hızlı gönderim gerektiren bu ürünler Yurt içine satılmaktadır. Yalnız Kuru Bakliyat gibi raf ömrü uzun ürünleri yurtdışına da gönderebilmekteyiz.

İndirim ve Kampanyalardan Nasıl Yararlanabilirim?

Afyon Sipariş hergün indirimler ve haftalık kampanyalar yapmaktadır. İndirim ve kampanyalardan haberdar olmak için lütfen Kampanya Bültenine abone olun.
Yeni İndirim ve Kampanyalar her gün Afyon Sipariş web sitesinden duyurulmaktadır